Box dachowy ALUMINED - aluminiowy czarny

aluminedczarny

Nowy produkt

ALUMINED

Boks dachowy wykonany z aluminium, jest połączeniem bezkompromisowej konstrukcji, trwałości, bezpieczeństwa, łatwości użytkowania i cichej pracy, o której można tylko marzyć z plastikowymi boksami dachowymi. Teraz ten wyjątkowy box dachowy z precyzyjnymi liniami inspirowanymi samolotem może być Twój.

Więcej szczegółów

4 999,00 zł brutto


Więcej informacji

ZUPEŁNIE INNY KSZTAŁT

Kąt ostry i rozwarty zintegrowany w boxie przekracza standardowe oczekiwania. 27 symetrycznych płaszczyzn pokrywy jest uformowanych z jednego kawałka aluminium, zespawanego ze sobą tylko sześcioma precyzyjnymi spawami. Odważne kąty i trudno dostępne miejsca spawania wymagają niekonwencjonalnych technik i procesów produkcyjnych.

LEPSZA AERODYNAMIKA

Plastikowe boxy wibrują bardziej. Pod względem aerodynamiki aluminiowa górna pokrywa bagażnika dachowego została specjalnie zaprojektowana z jednego solidnego elementu i całkowicie pokrywa dno, minimalizując hałas przy dużych prędkościach.

SILNA KONSTRUKCJA

W porównaniu do plastikowych boxów, Alumined jest mocniejszy, a jednak prawie identyczny pod względem masy. Długie krawędzie i precyzyjne spawy tworzą solidną konstrukcję.

WZMOCNIONA TRWAŁOŚĆ

Niezwykle odporny lakier nakłada wyspecjalizowany zespół ekspertów z najlepszą dostępną technologią. W przeciwieństwie do plastiku - aluminium boxa dachowego jest bardziej odporne na działanie słońca, zamarzania, wody i upływu czasu. W przypadku kolizji lub usiłowania kradzieży box ALUMINED jest bezpieczniejszy.

CODZIENNA PRAKTYCZNOŚĆ

Niski profil boxa, antypoślizgowa mata i łatwość otwierania sprawiają, że praca z nim jest bardzo prosta. Wygodna przegroda wewnętrzna i niekonwencjonalny kształt boxa umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej.

WYKONANY RĘCZNIE

Każdy box ALUMINED jest spawany ręcznie z blachy aluminiowej o grubości 2 mm przez wykwalifikowanych spawaczy. Spawy są szlifowane ręcznie, a następnie surowa inspekcja zapewnia, że ​​powierzchnia każdego elementu jest idealna. Niezwykle trwały lakier jest dodawany przez specjalny zespół profesjonalistów dysponujących najnowocześniejszymi maszynami. Po tym procesie box jest składany i pakowany ręcznie.

Aluminiowy box dachowy jest kompatybilny ze standardowymi belkami dachowymi.

Pojemność - 330L

Waga - 24 kg

Wymiary - 222 x 72 x 30 cm  (dł. x szer. x wys.)

Materiał - aluminium

Nośność - 100 kg

KOLOR - aluminium / czarny

Zamek - ukryty centralny trzypunktowy mechanizm blokujący

Montaż - bezpieczne mocowania T-REX do szybkiej instalacji w zestawie

Dołącz do naszych klientów, którzy doceniają niezrównany spokój, trwałość i design. Twój samochód przyciągnie jeszcze większą uwagę.

Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszych boxów - dajemy 5-letnią gwarancję.

30 innych produktów w tej samej kategorii: