Whispbar Through (1090mm) bagażnik bazowy S15W

Nowy

Whispbar THROUGH BAR - DLA WIĘKSZEJ ŁADOWNOŚCI

Wydłużona belka Through Bar dostarcza większej ładowności z najwyższej klasy wydajnością aerodynamiczną, najniższym łącznym oporem i najcichszą jazdą z możliwych.

Więcej szczegółów

999,00 zł


Więcej informacji

Szczegóły i technologia

Jeżeli szukasz rozwiązań dla zwiększonej ładowności bagażnika dachowego, Through Bar spełni wszystkie twoje oczekiwania. Pięknie zaprojektowany i przemyślany Whispbar rozszerza się poza punkty mocowania, dostarczając Twojemu systemowi dodatkowej przestrzeni dla większej ilości opcji załadunku.

  • Aerodynamiczny profil zmniejsza hałas i redukuje opór aż do 70%
  • Instalowany wray ze specjalnym zestawem dopasowującym Whispbar SmartFoot
  • Gniazdo T-Slot dla harmonijnego montażu akcesoriów Whispbar
  • Technologia Whispbar SmartFill pozwala na szybką instalację akcesoriów
  • PerformaRidge kontroluje przepływ laminarny powietrza nad belką, redukując opór i hałas spowodowany wiatrem
  • Zawiera System Zintegrowanego Zamka (Integrated Lock System, ILS)

Aerodynamika Belki

Piękno Whispbar nie jest tylko powierzchowne. Opływowy kształt belki przypominający płat skrzydła lotniczego, konstrukcja PerformaRidge™ i technologia PerformaFill™ zapewniają wyjątkową wydajność. Belki poprzeczne nie są już zawadą. Właściwości aerodynamiczne tego systemu ograniczają opór i hałas prawie do zera. W rezultacie użytkownik może latami cieszyć się cichą, oszczędzającą paliwo jazdą, która przewyższa najbardziej wyśrubowane standardy.

tech-feat-aero.jpg

Technologia Whispbar SmartFoot

Whispbar SmartFoot jest systemem montażowym, który harmonijnie łączy się z Twoim samochodem, jak żaden inny system. Elegancki zestaw dopasowujący Whispbar SmartFoot służy za podstawę Twojego bagażnika i jest szybki i łatwy w instalacji.

Dachowe zestawy dopasowujące Whispbar SmartFoot są zaprojektowane specjalnie dla marki i modelu Twojego samochodu, gwarantując czyste i bezpieczne dopasowanie.

Ponadto, Whispbar SmartFoot jest naprawdę modularny - jeżeli chcesz założyć bagażnik na inny samochód podobnej wielkości, po prostu kup nowy zestaw dopasowujący Whispbar SmartFoot i przenieś bagażnik - nie ma potrzeby kupowania całego nowego bagażnika.

tech-feat-smartfoot.jpg

17 Produkty tej samej kategorii: